Menu
Sepet

25'Lik Folyolu Boru Kılıfı

25'Lik Folyolu Boru Kılıfı
25'Lik Folyolu Boru Kılıfı
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
8,50 TL
Vergiler Hariç: 8,50 TL

Evola Yapı Market Çorlu
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör

25'Lik Folyolu Boru Kılıfı

Doğalgaz kombi, güneş enerjisi, paletli ve kömürlü kazanınızdan çıkan sıcak veya soğuk su boruları için donmayı önleyici, ısı yalıtım aparatıdır. Folyolu boru kılıfı, enerji kayıplarını engeller ve ısı artırımı sağlar.

 

Boru Üzerine Uygulanması

İlk olarak yalıtım yapılması gerek duyulan boruların ölçüsü alınarak kesim işlemi uygulanır. Daha sonra kesim yapılan parçalar borunun üstüne kılıf şeklinde geçirilir. Geçirilen parçalar plastik cırt kelepçe yahut folyo bant desteği ile sağlamlaştırılır. 

 

Pİ-Flex Folyolu PE Boru Özellikleri

Pİ-Flex Folyolu PE Boru bünyesinde su kabul etmemektedir. Bundan dolayı kapladığı yüzeyi çürümeden, küflenmeden ve korozyondan muhafaza eder.

Düşük ısı iletkenlik katsayısı (l=0,040 w/mk) yardımıyla ısıtma tesislerinde ısı kaybını, soğutma tesislerinde ise kazancını engelleyerek elverişli bir yalıtım sunar. Maksimum su buharı difüzyon direnci neticesinde soğutma sistemlerinde yoğuşma olmasını önlemektedir.

Polietilen Folyolu boru hava şartlarına, rüzgar, yağmur ve güneşin olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

  

Folyolu Boru Kullanım Alanları

Folyolu borular merkezi ısıtma, güneş enerjisi, kat kaloriferi sistemlerinde ve bütün soğutma sistemlerinde seçim yapılan bakır, demir ve plastik boruların izolasyonunda sıklıkla talep görmektedir.

Folyolu boru, dış alanlardaki merkezi ısıtma, güneş enerjisi, kat kaloriferi sistemlerinde kullanım yapılır. Folyolu boru, maksimum su buharı difüzyon direnci neticesinde ( m > 15000) havalandırma ve klima tesisatlarında da yoğuşma sıkıntısı olmadan güvenle kullanım için uygundur.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.