Menu
Sepet

40'Lık Folyolu Boru Kılıfı

40'Lık Folyolu Boru Kılıfı
İletişime Geçiniz
40'Lık Folyolu Boru Kılıfı
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
11,00 TL
Vergiler Hariç: 11,00 TL

 

40'Lık Folyolu Boru Kılıfı

Doğalgaz kombisi, Güneş enerjisi, Paletli ve kömürlü kazanlardan çıkan sıcak ve soğuk su boruları için donmayı engelleyen ısı yalıtım malzeme türüdür. Enerji kayıp sıkıntılarını önler ısı tasarrufu oluşturur.

 

Boru Üzerine Uygulanması

Öncelik olarak yalıtım yapılacak boruların ölçüsü alınıp kesim uygulaması gerçekleştirilir. Bu işlemlerden sonra kesilen parçalar borunun üzerine kılıf biçiminde geçirilmektedir. Geçirilen parçalar plastik cırt kelepçe yahut folyo bant desteği ile sağlamlaştırılır. 

 

Pi-Flex Folyolu PE Boru Özellikleri

40'Lık Folyolu Boru Kılıfı Bünyesinde su barındırmaz. Su barındırmadığı için kapladığı yüzeyi çürümeden, küflenmeden ve korozyondan muhafaza eder.

Düşük ısı iletkenlik katsayısı (l=0,040 w/mk) özelliği ile ısıtma tesislerinde ısı kayıplarını, soğutma tesislerinde ise kazancını önleyerek verimli bir yalıtım oluşturur.

Yüksek su buharı difüzyon kuvveti sayesinde soğutma sistemlerinde yoğuşmayı yok eder.

Polietilen Folyolu boru, iklimsel koşullara, rüzgar, yağmur ve güneşin kötü etkilerine karşı fazlası ile dirençlidir.

  

40'Lık Folyolu Boru Kılıfı Kullanım Alanları

40'Lık Folyolu Boru, merkezi ısıtma, güneş enerjisi, kat kaloriferi sistemlerinde ve tüm soğutma sistemlerinde kullanılan bakır, demir ve plastik boruların izolesinde tercih edilir.

40'Lık boru, dış ortamlardaki merkezi ısıtma, güneş enerjisi, kat kaloriferi tesisatlarında kullanılır.

40'Lık Folyolu Boru, çok yüksek su buharı difüzyon direnci neticesinde havalandırma ve klima tesisatlarında da yoğuşma problemi olmadan güven içinde kullanılır.​

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.