Menu
Sepet

Adaçayı

Adaçayı
Adaçayı
Adaçayı
Adaçayı
-59 %
Adaçayı
Adaçayı
Adaçayı
Adaçayı
Adaçayı
Görseldeki renkler PC/tablet/telefonların ekranına, duvarın ve odanın aldığı ışığa göre farklık gösterebilir doğru renk için numune denemesi yapmanız gerekmektedir.
22,00 TL
9,00 TL
Vergiler Hariç: 9,00 TL

En Geç 19-06-2021 Cumartesi günü kargoda


Evola Yapı Market Çorlu
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör

Albera Silikonlu Dış Cephe Boyası Adaçayı

Numune siparişlerinizde ödediğiniz tutar size numune ile birlikte indirim kodu olarak gönderilir ve yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.Eğer ilginizi çeken renk iç cephe boya rengi ise iç cephe boyaları bölümünden dış cephe rengi ise dış cephe boyaları bölümünden ürünlerin uygun fiyat ve kalite gibi detaylı bilgisine ulaşabilir oradan da renginizi seçerek ürününüzü en iyi fiyata favorini al dan alabilişiniz.

Ürünlerin yanında Özel renk talebi varsa yazınız bölümüne ise farklı bir renk talebi varsa yazabilirsiniz.

Renkler kişiye özel de üretilebilmektedir özel renk taleplerinde fiyat farkı çıkabilir bunu bilmek gerekmektedir. Özel renk talebi ile ilgili detaylı bilgiyi bilgi sayfamızda bulabilirsiniz.

Renkler ekranlarda, duvarlarda, ışığın dengesine ve boyanın kalitesine göre farklılık gösterirler en doğru kararı verebilmek için mutlaka numune denemesi yapmanız gerekmektedir

RENKLERİN DİLİ

Kırmızı heyecan, enerji, tutku, aşk, arzu, hız, güç, güç, ısı, saldırganlık, tehlike, her şey yoğun ve tutkulu ayrıca samimiyetin, hırsın ve kararlılığın rengidir. Aynı zamanda öfke ve cinsel tutkunun rengidir.

Turuncu sosyal iletişim ve iyimserliğin rengidir.  Enerji, denge, coşku, sıcaklık, canlı, geniş, gösterişli, ilgi isteyenlerin rengidir.

Sarı aklın rengidir iyimser ve neşeli. Ancak sabırsızlık, eleştiri ve korkaklık da olabilir. Sarı neşe, mutluluk, ihanet, iyimserlik, idealizm, hayal gücü, umut, güneş ışığı, yaz, altın, felsefe, sahtekârlık, korkaklık, kıskançlık, açgözlülük, aldatma, hastalık, tehlike ve dostluğu ifade eder.

Yeşil denge ve büyümenin rengidir. Doğa, çevre, sağlıklı, iyi şanslar, yenilenme, gençlik, bahar, cömertlik, doğurganlık, kıskançlık, hizmet, deneyimsizlik, kıskançlık, canlılık.

Mavi güven ve barışın rengidir. Sadakat ve bütünlüğün yanı sıra muhafazakârlık ve soğukluk önerebilir. Barış, huzur, soğuk, sakin, istikrar, uyum, birlik, güven, hakikat, temizlik, düzen, sadakat, gökyüzü, su.

Çivit mavisi, sezginin rengidir. Renkler anlamında idealizm ve yapı anlamına gelebileceği gibi bağımlılık yapıcı da olabilir.                      

Mor, hayal gücünün rengidir. Yaratıcı ve bireysel olabilir veya olgunlaşmamış ve pratik olmayabilir. Kraliyet, asalet, maneviyat, tören, gizemli, dönüşüm, bilgelik, aydınlanma, zulüm, onur, kibir, yas, ölçülülük.  Lavanta kadınlığı, zarafeti simgeler.    

Turkuazın renk anlamı, iletişim ve zihin netliğidir. Aynı zamanda pratik olmayabilir ve idealist olabilir. Turkuaz rengi sakinliği de simgeliyor. Akan suyu sembolize eder. Daha açık turkuazın kadınsı bir çekiciliği vardır.

Bej ve fildişi birleşmeyi simgeliyor. Fildişi, sessizliği ve hoşluğu sembolize eder. Bej, sakinliği ve sadeliği simgeliyor.

Pembe  koşulsuz sevgiyi anlatır. Pembe aynı zamanda büyümemiş kız gibi de olabilir. Pembe, sevgi ve  şefkat, hassasiyet, kabul ve sakinliği sembolize eder.

Eflatun evrensel uyum ve duygusal dengenin bir rengidir. Manevi ama pratiktir, sağduyuyu ve hayata dengeli bir bakış açısını teşvik eder.

Kahverengi  toprak rengidir güvenlik, koruma, konfor ve maddi zenginlik ile ilgilidir renk, istikrar, ocak, ev, dış mekân, güvenilirlik, rahatlık, dayanıklılık, sadeliktir.

Gri uzlaşmanın rengidir ne siyah ne de beyaz olduğu için, iki renk dışı arasındaki geçiştir. Duygusuz ve bağımsızdır ve kararsız olabilir. Güvenlik, güvenilirlik, zekâ, ağırbaşlı, alçakgönüllülük, haysiyet, olgunluk, sağlam, üzüntü, sıkıcı. Gümüş, sakinliği simgeler.

 

Gümüş rengi dişil bir enerjiye sahiptir; Ay ve gelgitlerin gelgitleri ile ilgilidir - akıcı, duygusal, hassas ve gizemlidir

Altın başarının, başarının ve zaferin rengidir. Bolluk ve refah, lüks ve kalite, itibar ve incelik, değer ve zarafetle ilişkilendirilen altının renk psikolojisi, refah, maddi zenginlik ve savurganlığı ifade eder.

Beyaz en eksiksiz ve saf haliyle renktir, mükemmelliğin rengidir. Beyazın renk anlamı saflık, masumiyet, bütünlük ve tamamlamadır. Saygı, saflık, doğum, sadelik, temizlik, barış, tevazu, kesinlik, masumiyet, gençlik, kış, kar, iyi, evlilik rengi.

Siyah gizliliğin ve bilinmeyenin rengidir ve bir gizem havası yaratır. Güç, cinsellik, incelik, zarafet, zenginlik, korku, kötülük, mutsuzluk, derinlik, stil, üzüntü, pişmanlık, öfke rengidir.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.