Menu
Sepet

Akçay Batarya Flexi 50 Cm

Akçay Batarya Flexi 50 Cm
Akçay Batarya Flexi 50 Cm
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
10,00 TL
Vergiler Hariç: 10,00 TL

Evola Yapı Market Çorlu
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör

Akçay Batarya Flexi 50 Cm

Banyo mutfak lavabo batarya ve muslukların tezgah alt bölümünde yer alan bağlantı hortumudur. Akçay Batarya Flexi 50 Cm Contaları üstündedir. Çelik örgülü fleks, sıcak ve soğuk suya dayanıklı bir üründür ve bütün batarya ve musluklarda standart bağlantıdır ve uyumlu yapıdadır.

Paslanmaz Çelik Örgülü Akçay batarya flexi Tel örgüsü paslanmaz çelik, dirsek ve nipel kısmı galvenize çelik, kelepçe kısımları alüminyum malzemeler kullanılarak üretim yapılmıştır.

Paslanmaz örgülü malzemeden imal edilmiş olan Akçay batarya flexi bağlantı hortumları hem sıcak hem soğuk suda kullanılabildiği için gerek ısıtma sistemlerinde genleşme tankı bağlantısında gerekse hidrofor sistemlerinde denge tankı bağlantısında ekstra kolaylık ve hız sunmaktadır. Batarya Fleks hortumla bağlanan tankların takılması sökülmesi son derece basittir ve Zaman ve işçilikten tasarruf oluşturur. Alüminyum yahut paslanmaz telle örülmüş hortumlar son derece kalitelidir. EPDM iç hortum kullanıldığı için maksimum sağlıklıdır. Akçay batarya fleksi mikrop veya bakteri üretilmesine izin vermeyen yapıda olduğundan sağlıklıdır, içme suyunda kullanılabilir ve koku oluşmasını engeller.

Uzunluk: 50 cm

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.