Menu
Sepet


Albera Asist Tavan Boyası 17,5 Kg

Albera Asist Tavan Boyası 17,5 Kg
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Evola Yapı Market Muhittin
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör
TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, dekoratif iç cephe tavan boyasıdır.
ÖZELLİKLER:ASİST TAVAN BOYASI su bazlı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, beyazlığı yüksek bir dekoratif iç cephe tavan boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Maksimum teneffüs kabiliyetine sahiptir. Zaman içerisinde sararmaya karşı oldukça dirençlidir.

UYGULAMA ALANLARI: ASİST TAVAN BOYASI her türlü iç cephe mineral yüzeyler, sıva gibi tavan alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ASİST TAVAN BOYASI uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 °C ile +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 4 saat bekleyerek fırça veya rulo yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %30 oranında inceltilmelidir (17,5 kg ambalaj için yaklaşık 3 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: ( 20 °C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında ) Dokunma kuruma süresi 1 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 4 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kg ile tek katta 6-8 m² , çift katta 4-6 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 °C ile +30 °C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.
AMBALAJ: 17,5 kg, 10 kg, 3,5 kg kova.

TEHLİKE UYARILARI                                                             
R22 -Yutulduğunda zararlıdır.
R43- Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51- Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66- Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2- Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25- Göz ve deri ile temasından sakının.
S26- Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28- Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29- Kanalizasyona boşaltmayın.
S64- Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.