Menu
Sepet

Albera Brüt Beton Astarı - 3,5 Kg

Albera Brüt Beton Astarı - 3,5 Kg
-38 %
Albera Brüt Beton Astarı - 3,5 Kg
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
56,90 TL
35,00 TL
Vergiler Hariç: 35,00 TL

Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

BRÜT BETON ASTARI
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, ihtiva ettiği özel dolgularla yüzeyleri doldurma ve pürüzlendirme özelliğine sahip, yüksek su direncine sahip, kırmızı renkte dekoratif amaçlı brüt beton yüzey astarıdır. 

ÖZELLİKLER: ALBERA BRÜT BETON ASTARI su bazlıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Brüt beton yüzeylere alçı sıva, akrilik esaslı macun veya çimento esaslı sıva uygulaması yapılmadan önce kullanılarak hızlı su kaybını önleyerek daha sağlam yüzeyler oluşmasını sağlar. Uygulandığı brüt beton yüzeylerde emiciliği azaltarak dökülme, kabarma ve çatlama gibi problemlerden korunma oluşturur.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA BRÜT BETON ASTARI her türlü iç cephe ve dış cephede yer alan brüt beton yüzeylerde kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA BRÜT BETON ASTARI uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kalıp yağı mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Astarlama işlemi öncesi yüzey mutlaka kuru olmalıdır. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama tek kat şeklinde ve pösteki rulo ve/veya uzun iplikli rulo ile yapılabilir. Astarlama işlemi bittikten minimum 24 saat sonra yüzey kullanıma hazır hale gelir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %20 oranında inceltilmelidir. (12 Kg ambalaj için yaklaşık 1,5 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 1 saat,  tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kilogram ile tek katta 4-6 m² alan astarlanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 1 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 20 Kg, 12 Kg, 3,5 Kg kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır. 
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Brüt Beton Astarı - 3,5 Kg

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.