Menu
Sepet

Albera Decosense İç Cephe Pro Astar - 15 Lt

Albera Decosense İç Cephe Pro Astar - 15 Lt
-39 %
Albera Decosense İç Cephe Pro Astar - 15 Lt
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
346,90 TL
210,00 TL
Vergiler Hariç: 210,00 TL

DECOSENSE PRO ASTAR


Yüksek Kalite Astar Boyası
 

TANIM: Stren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, mat, dekoratif amaçlı iç cephe astar boyasıdır.

ÖZELLİKLER: ALBERA DECOSENSE PRO ASTAR su bazlı, mat ve pürüzsüz görünüme sahip bir dekoratif iç cephe astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Maksimum teneffüs kabiliyetine sahiptir. Uygulama yapılacak olan alanlarda homojen bir film oluşturarak hem boyanın sarfiyatını azaltır hem de boyanın yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA DECOSENSE PRO ASTAR her türlü iç cephe alçı sıva, alçı plaka ve mevcut boyalı yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA DECOSENSE PRO ASTAR uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 ⁰C ile +30 ⁰C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama tek kat şeklinde yapılmalıdır. Boya uygulamasına geçmeden önce minimum 6 saat beklenmelidir. Astarlama işlemi fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %20 oranında inceltilmelidir (15 L ambalaj için yaklaşık 3 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20 ⁰C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Boya uygulamasına başlamadan önce 6 saat beklenmelidir. Tam kuruma süresi boyunca astar uygulaması donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 litre ile tek katta 8-12 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 ⁰C ile +30 ⁰C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 15 L, 2,5 L kova

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43- Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51- Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66- Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Decosense İç Cephe Pro Astar - 15 Lt

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.