Menu
Sepet

Albera Dış Cephe Kaplama Astarı - 25 Kg

Albera Dış Cephe Kaplama Astarı - 25 Kg
-39 %
Albera Dış Cephe Kaplama Astarı - 25 Kg
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
288,90 TL
175,00 TL
Vergiler Hariç: 175,00 TL

Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

Albera Dış Cephe Kaplama Astarı - 25 Kg

KAPLAMA ASTARI
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, mükemmel aderans gücü olan, beyaz renkte dekoratif amaçlı dış cephe astar boyasıdır.


ÖZELLİKLER: ALBERA KAPLAMA ASTARI su bazlı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, su itici özellikte dekoratif amaçlı dış cephe astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Maksimum teneffüs kabiliyetine sahiptir. Kaplama uygulaması yapılacak olan yüzey ile kaplama malzemesi arasında yapışma gücünü arttırır. Kaplama yapılacak olan yüzeyin homojen hale gelmesini sağlar. Desen uygulamasını kolaylaştırır. Darbe ve sürtünmelere karşı çok dayanıklıdır. 


UYGULAMA ALANLARI: ALBERA KAPLAMA ASTARI her türlü dış cephe ısı yalıtım sistemi sıva yüzeylerinde, eski boyalı yüzeylerde kaplama malzemesi uygulaması öncesinde güvenle kullanılabilir.


UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA KAPLAMA ASTARI uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Astar uygulaması ALBERA DECOTOOLS PROFESYONEL İÇ-DIŞ CEPHE RULO ile yapılabilir. Rüzgar ve direkt güneş ışığı altında uygulama yapmayınız. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 °C ile +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.


İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %5 oranında inceltilmelidir (25 Kg ambalaj için yaklaşık 1 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır. 


KURUMA SÜRESİ: ( 20 °C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında ) Dokunma kuruma süresi 1 saat,  kaplama uygulama süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır. 


SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kilogram ile tek katta 2-4 m² alan astarlanabilir.


DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 °C ile +30 °C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 1 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.


AMBALAJ: 25 kg kova.


TEHLİKE UYARILARI

R22 - Yutulduğunda zararlıdır. 

R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.

R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.

R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.


GÜVENLİK UYARILARI

S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.

S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.

S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.

S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.

S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.

S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.