Menu
Sepet

Albera Micra İç Cephe Yüzey Düzeltme Macunu - 5 Kg

Albera Micra İç Cephe Yüzey Düzeltme Macunu - 5 Kg
-41 %
Albera Micra İç Cephe Yüzey Düzeltme Macunu - 5 Kg
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
67,90 TL
40,00 TL
Vergiler Hariç: 40,00 TL

MİCRA İÇ


İç Cephe Yüzey Düzeltme Macunu
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, kolay sürülebilen özellikte, çatlamaya karşı ekstra dirence sahip, mükemmel yüzey görüntüsü olan, iç cephe yüzeylerinin düzgün ve pürüzsüz hale getirilmesinde kullanılan dekoratif amaçlı iç cephe yüzey düzeltme macunudur.

ÖZELLİKLER: ALBERA MİCRA İÇ su bazlı, kolay sürülebilen özellikte, çatlamaya karşı ekstra dirence sahip, mükemmel yüzey görüntüsü olan dekoratif amaçlı iç cephe yüzey düzeltme macunudur. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Maksimum teneffüs kabiliyetine sahiptir. Suya ve neme karşı dirençlidir. Uygulandığı yüzeylerde maksimum yapışma gücü sayesinde çatlamayı engeller.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA MİCRA İÇ her türlü iç cephe mineral yüzeyler, sıva, brüt beton, beton ve eski boyalı iç cephe tavan-duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA MİCRA İÇ uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Macun uygulaması yapılacak olan eski yüzeylerde ALBERA TRANS ASTAR, alçılı ya da yüksek emiciliğe sahip yüzeylerde ALBERA BOND ASTAR kullanılması önerilir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 ⁰C ile +30 ⁰C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 6 saat bekleyerek spatül veya çelik mala yardımı ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Kullanıma hazırdır. İnceltme yapmayınız.

KURUMA SÜRESİ: (20 ⁰C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 2 saat, ikinci kat macun uygulama süresi 6 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kg ile tek katta 1,25-1,75 m², çift katta 0,75-1,25 m² alan macunlanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 ⁰C ile +30 ⁰ C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 25 kg, 5 kg kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Micra İç Cephe Yüzey Düzeltme Macunu - 5 Kg

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.