Menu
Sepet

Albera Platınum Su Bazlı Panel Kapı Boyası - 2,5 Lt

Albera Platınum Su Bazlı Panel Kapı Boyası - 2,5 Lt
-38 %
Albera Platınum Su Bazlı Panel Kapı Boyası - 2,5 Lt
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
210,90 TL
130,00 TL
Vergiler Hariç: 130,00 TL

Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

Platinum Su Bazlı Panel Kapı Boyası


Albera Platinum Su Bazlı Panel Kapı Boyası
 

TANIM: Akrilik emülsiyon esaslı özel reçineler ile üretilmiş, su bazlı, ipeksi mat, yüksek örtücülüğe sahip, mükemmel yapışma gücü olan, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı dekoratif amaçlı panel kapı boyasıdır.

ÖZELLİKLER: ALBERA PLATİNUM SU BAZLI PANEL KAPI BOYASI su bazlı, ipeksi mat, yüksek örtücülüğe sahip dekoratif amaçlı panel kapı boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Sararmaya karşı direnci çok yüksektir. İçerisinde solvent barındırmadığı için insan sağlığına ve çevreye karşı duyarlıdır. Darbelere ve çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir. Kuruma süresi sentetik esaslı ürünlere göre çok daha kısa olduğu için uygulama kolaylığı sağlar. ALBERA PLATİNUM SU BAZLI PANEL KAPI BOYASI kokusuz olup, düşük VOC değeri ile çevre dostudur. Evde kullanılan kimyasal temizlik ürünlerine maksimum derecede dirençlidir.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA PLATİNUM SU BAZLI PANEL KAPI BOYASI her türlü amerikan panel kapılarda, masif ahşap yüzeylerde ve tüm ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA PLATİNUM SU BAZLI PANEL KAPI BOYASI uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Uygulama yapılacak ahşap yüzeyler, ilk kez boyanacaksa budaklardan arındırılmalı, sonra boya uygulamasına geçilmelidir.Uygulama yapılacak eski boyalı yüzeyler mutlaka zımpara ile eskitilmeli ve tozu alınmalıdır. Uygulama öncesi yüzeyler ALBERA PLATİNUM SU BAZLI AHŞAP&METAL ASTARI ile mutlaka astarlanmalıdır. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 6 saat bekleyerek fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %5 oranında inceltilmelidir (2,5 L ambalaj için yaklaşık 0,125 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 2 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 6 saat, tam kuruma süresi 1-2 gündür. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 litre ile tek katta 13-18 m², çift katta 10-13 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 2,5 L, 0,75 L kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.