Menu
Sepet

Albera Seta Silikonlu Özel Mat İç Cephe Boyası

Albera Seta Silikonlu Özel Mat İç Cephe Boyası
Albera Seta Silikonlu Özel Mat İç Cephe Boyası
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

15 L
7,5 L
2,5 L
Bulut
Koza
Çisem
Krem
Luna
Acı Badem
Sedef
Antik Bej
Andezit
Somon
Nisa
Taş
Antik
Florit
Deniz
Buz
Keten Tohumu
Hasat
Sis
Nil Yeşili
Ceviz Kabuğu
Ahududu
Havai Mavi
Zümrüt
Antrasit
Pastel Pembe
Bambu
Hercai
Şeker Pembe
Serenat
Tozpembe
Pandora
Pudra
Ekru
Buz Beyazı
Tuana
Güz
İrem
Beril
Siyah
Kuşburnu
Gizem
Kumbeji
Bizon
Şampanya
Yulaf
Acı Badem
Sahlep
Verde
Turkuaz
Lila
Opal
Kese Kağıdı
Safir
Pamukşeker
Kumtaşı
Kimyon
Talya
Aura
Mantar
Buzul Gri
Aytaşı
Mandarin
Füme
Fildişi
Vanilin
Tümünü gör

ALBERA SETA SİLİKONLU ÖZEL MAT

Albera'nın yıkanabilir bir boyasıdır eğer renler ile arama yapmak istiyorsanız renkler kategorisine bakabilir dilediğiniz rengin numunesini talep edebilirsiniz.

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, özel mat, silikon esaslı, yüksek örtücülüğe sahip, tam silinebilir dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır.

ÖZELLİKLER: ALBERA SETA su bazlı, özel mat, yüksek örtücülüğe sahip, silikon esaslı, tam silinebilir dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. İhtiva ettiği özel silikon yapısı sayesinde su iticiliği ve buhar geçirgenliği çok yüksektir. Maksimum teneffüs kabiliyetine sahiptir.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA SETA her türlü iç cephe mineral yüzeyler, sıva, alçı sıva, alçı plaka gibi duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA SETA uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Boyama işlemi yapılacak eski yüzeylerde ALBERA TRANS ASTAR ya da ALBERA DECOSENSE PRO ASTAR, alçı sıvalı, macun çekilmiş ya da yüksek emiciliğe sahip yüzeylerde mutlaka ALBERA BOND ASTAR kullanılmalıdır. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 4 saat bekleyerek fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.As
tar malzemelerini astarlar bölümünden bulabilirsiniz

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %10 oranında inceltilmelidir. (15 L ambalaj için yaklaşık 1,5 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 1 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 4 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır. Tam silinebilir özelliğini kazanması için uygulama yapıldıktan sonra minimum 15 gün süre geçmelidir.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 litre ile tek katta 11-13 m², çift katta 9-10 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 15 L, 7,5 L, 2,5 L kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.