Menu
Sepet

Albera Sılıkonlu İç - Dış Unıversal Solo Astar - 20 Kg

Albera Sılıkonlu İç - Dış Unıversal Solo Astar - 20 Kg
-40 %
Albera Sılıkonlu İç - Dış Unıversal Solo Astar - 20 Kg
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
274,90 TL
165,00 TL
Vergiler Hariç: 165,00 TL

Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

SOLO ASTAR


Silikon Esaslı İç-Dış Cephe Üniversal Astar
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, silikon esaslı, mat, boya sarfiyatını azaltmaya yardımcı, yüksek örtücülüğe sahip, mükemmel yapışma gücü olan, beyaz renkte dekoratif amaçlı iç-dış cephe universal astar boyasıdır.

ÖZELLİKLER:ALBERA SOLO ASTAR su bazlı, silikon esaslı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, dekoratif amaçlı iç-dış cephe astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama yapılacak olan yüzey ile boya arasında yapışma gücünü arttırır. Aynı zamanda sentetik esaslı ürünlerin uygulanmış olduğu yüzeylere su bazlı ürün uygulaması yapılacak ise geçiş astarı olarak da kullanılabilir. Ham yüzeylerde yüzeyi doyurarak yüzeye uygulanacak boya sarfiyatını düşürür.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA SOLO ASTAR her türlü mineral esaslı yüzeyler, sıva, brüt beton, beton ve eski boyalı iç-dış cephe duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA SOLO ASTAR uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyde ipek mat ya da ipek parlak boya uygulanmış ve bunun üzerine uygulama yapılacaksa yüzey mutlaka zımpara ile eskitilmelidir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 °C ile +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama tek kat şeklinde fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Boya uygulamasına astarlama işlemi bittikten en az 4 saat sonra geçilmelidir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %25 oranında inceltilmelidir (20 kg ambalaj için yaklaşık 3 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: ( 20 °C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında ) Dokunma kuruma süresi 1 saat, boya uygulama süresi 4 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kg ile tek katta 4-6 m² alan astarlanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 °C ile +30 °C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 20kg, 10 kg, 3,5 kg kova.

TEHLİKE UYARILARI                                                             
R22 -Yutulduğunda zararlıdır.
R43- Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51- Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66- Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2- Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25- Göz ve deri ile temasından sakının.
S26- Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28- Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29- Kanalizasyona boşaltmayın.
S64- Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Sılıkonlu İç - Dış Unıversal Solo Astar - 20 Kg

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.