2020 yılının en çok tercih edilen en popüler ev boyası renklerini sizler için bir araya getirdik. Evinizin ya da ofisinizin atmosferini tamamen yenilemek için yapmanız gereken belki de duvar renklerini değiştirmek olabilir. Bu sayede yeni bir mekana kavuşmuş olabilirsiniz.

2020 yılının en popüler ev ve ofis boyası renkleri konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz ya da fikir almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ederek ev en çok tercih edilen iç cephe boyası renkleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 2020 yılının en popüler ve öne çıkan renkleri öğrenmek için okumaya devam edin.

Açık Tonlar

2020 yılında da çoğu mekanda görmeye devam edeceğimiz açık tonlarda ki renkler ışığı güzel yansıttıklarından aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Farklı baskın tonların önde olmaya başlaması sürekli tercih ettiğimiz açık tonların kaybolması anlamına gelmediğini hatırlatarak ev dekorasyonunda içinizi açacak açık tonlarda boyanan bir oda ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Türkiye'de en çok kullanılan ve tutulan duvar boya renkleri! Bu renkler  evinizin havasını değiştirecek…!

Koyu Mavi Duvar Renkleri

Gökyüzünü çağrıştıran tonlardan olan mavi aynı zamanda güven de vermektedir. Evlerinizin duvarlarında daha sık görmeye başladığınız bu renk doğru bir şekilde uygulandığı zaman harika sonuçlar verebilir. Sizlerde bu yıl ev dekorasyonunuzda gerçek bir değişim arıyorsanız mavinin koyu tonlarına bir şans verebilirsiniz.
Mavi Salon Dekorasyonu 2020 - DEKORCENNETİ.COM

Yeşil Mücevher Tonu

2020 yılının en popüler renkleri arasında yer alan yeşil mücevher tonu ev dekorasyonlarınızda farklı bir tarzı yansıtmanızı sağlayacaktır. Ev ya da ofis duvarlarını yeşil mücevher tonuna boyadığınız bulunduğunuz mekanda farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Odalarınıza yeşilin doğallığını ve rengin gücünü taşımak isterseniz kesinlikle yeşilin koyu tonlarında gezinen farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Evler İçin Dinginleştirici Etkisi Olan 5 Duvar Rengi - Blog

Koyu ve Açık Gri Duvar Rengi

Son zamanlarında fazlası ile popüler olmaya başlayan gri rengini farklı renk tonları ile birlikte daha fazla göreceğiz gibi duruyor. Önceden pozitif bir enerji yaymadığından dolayı çoğunlukla uzak durulan gri rengi odalarınızda yarattığı başarılı atmosferi ile gözde renklerinizden biri olmayı hak edecektir.

Gri Duvar Boyası Örnekleri - Gri Duvar Boyası Kataloğu - PERMOLİT

Evlerinizi renklendirirken ofisinizin ya da evinizin karakterini belirleyecek olan en önemli unsurlardan bir diğeri de tavanlardır. Bu nedenle tavan boyası ve renk seçimi hakkında bilgi almak istiyorsanız tavan boyası renkleri kategorimize mutlaka göz atmalısınız.