Menu
Sepet

Cubo Antipas Boya Gri 15 Lt

Cubo Antipas Boya Gri 15 Lt
-26 %
Cubo Antipas Boya Gri 15 Lt
Mağaza Teslim Ürünüdür. (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bölgelerine Özel Kapıda Ödeme Seçeneği İle Ücretsiz Teslimat Yapılabilir.)
338,00 TL
250,00 TL
Vergiler Hariç: 250,00 TL
Sepete Ekle

Soru sor


ÇORLU-MUHİTTİN ŞUBE
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0(282)653 69 68

Haritada Gör

Cubo Antipas Boya Gri 15 Lt

Ürün Tanımı:

Alkid bağlayıcı esaslı, solvent bazlı antikorozif özellikli metal astarıdır.

Ürün Özellikleri:

Örtücülüğü, yüzeye yapışması ve fırça kolaylığı mükemmeldir. Demir aksamda paslanmayı önler. Gemilerde, su temasının olmadığı yüzeylerde ve her türlü demir malzemelerin pasa karşı korunmasında kullanılır. Üzerine uygulanacak sentetik boyalar için sağlam bir temel oluşturur, son kat boya sarfiyatını azaltır. Sararmaz, fiziksel ve kimyasal etkilere karşı direnci yüksektir.

Uygulama Şekli:

Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü kir, pas ve yağdan temizlenmiş kuru ve tozsuz olmalıdır. Eski metal yüzeyler üzerinde bulunan pas, hadde artıkları ve eski boyalar tel fırça ile veya daha iyisi kum raspası ile giderilmelidir. Tercihen 2 kat olarak uygulanır. İkinci kat uygulaması için 1 gün beklenmesi tavsiye edilir. CUBO SENTETİK TİNER ile %10-15 oranında inceltilir. Boyanabilen alan (tek kat) 1 lt boya ile en az 13-15 m2 alan boyanır.

Depolama Şartları:

Ağzı kapalı orijinal ambalajlarda +5°C ila +35°C arasında 12 ay boyunca saklayabilirsiniz. Parlama Noktası: >38ºC su ile karışmayan yanıcı buharlar içerir.

Tehlike Uyarıları:

R11- Kolay alevlenebilir. R20/21/22-Solunduğunda, cilt ile temasında ve yutulduğunda sağlığa zararlıdır.

Güvenlik Uyarıları:

S2: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. S3/7/9-Kabı iyice kapalı halde, serin ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza edin. S16-Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutun. SİGARA İÇMEYİN. S24/25-Göz ve cilt temasından sakının. S51-Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın. 

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.