Menu
Sepet


Fayans Çıtası

Fayans Çıtası

Fayans çıta profilleri uzun ömürlü kullanım ve estetik bir görünüm sağlamak adına tasarlanmıştır. Fayans çıtaları 6-8-10-12 mm kalınlığında olduğu gibi istenilen boylarda da üretimi mümkündür.

 

Fayans çıtaları Asidik Eloksal ve Kostik Eloksal ile hazırlanabilir. Diğer eloksal renk çeşitlerimiz olan parlak, kahverengi, bakır, mat eloksal gibi renk çeşitleri de fayans çıtalarına uygulanmaktadır.

 

Özel olarak yaptırmak istediğiniz tasarımlar var ise firmamız ile iletişime geçerek size öle kalıp üretimini yapabilmekte, istediğiniz boy ve ölçülerde profil basımını gerçekleştirmekteyiz.

 

Fayans Çıtaların Kullanımı

Fayans çıtaları, seramik ve fayansların bitiş noktalarında, kenar ve köşe bağlantılarında kullanılmaktadır. Fayansın parlak olmayan yan yüzeylerini kapatarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.

 

Fayansın uzun süreli kullanımlarda kırılma, köşelerden koma riskini azaltmaktadır. Çatlama ve kırılmanın önüne geçtiğinden fayansların birleştirilmelerinde özellikle alüminyum fayans çıtaları sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Mat ve parlak olarak eloksal işlemine tabi tutulan fayans çıtaları alüminyum doğal uzun ömrüne sahip olduğu gibi eloksal işlemi ile de korozyon ve havanın zararlı dış etkilerine karşı korunmaktadır.

 

Yapı projelerinde kullanılan fayans çıtalarında kullanılan alüminyum kalitesi, kalınlığı ürünün uzun süreli kullanımını doğrudan etkilediğinden endüstriyel tipte alaşımlardan oluşan alüminyum tipleri kullanılarak basılan profiller tercih edilmektedir.

 

Alüminyum Fayans İç/Dış Köşe Profili

Alüminyum fayans profili farklı yapısı ve tasarımı ile seramik yüzeye sahip tüm alanlarınıza ayrıcalık katmak için üretilmiştir. Seramik yüzeylerdeki tüm yaşam alanlarınızda fayans çıtasını hem iç hem de dış köşelerde kullanabilirsiniz.

 

Fayans çıtasını iç köşelerde dikey olarak derz görünümünün yerini alarak alüminyum şıklığını yansıtırken dış köşe uygulamalarında diğer ürünlere göre daha fazla ön planda olan 3 köşeli görünümü sayesinde farklı bir estetik katmaktadır. Aynı zamanda yatay olarak zemin duvar birleşiminde sizlere yepyeni tasarımlar sunmaktadır.

 

Alüminyum Fayans çıtaları dayanıklı yapıları ile sıklıkla talep edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kategorimizde beğeninize sunmuş olduğumuz En iyi Fayans çıtası çeşitleri, Fayans çıtası siyah ve Fayans çıta modelleri ürün özelliklerini inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz modelleri sipariş verebilirsiniz. En uygun Fayans çıta fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz Fayans çıtası plastik ve Fayans çıtası çeşitleri arasından beğendiklerinizi Favorini Al ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. Fayans çıtası uygulama ve fayans köşe çıtası nasıl takılır gibi kafanıza takılan sorular içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Bu kategoride ürün bulunamadı.