Menu
Sepet

Cubo Therm Isı Yalıtım Levhası Karbonlu Sapphire 3 Cm

Cubo Therm Isı Yalıtım Levhası Karbonlu Sapphire 3 Cm
-26 %
Cubo Therm Isı Yalıtım Levhası Karbonlu Sapphire 3 Cm
Mağaza Teslim Ürünüdür. (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bölgelerine Özel Kapıda Ödeme Seçeneği İle Ücretsiz Teslimat Yapılabilir.)
102,00 TL
75,00 TL
Vergiler Hariç: 75,00 TL
Sepete Ekle

Soru sor


ÇORLU-MUHİTTİN ŞUBE
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0(282)653 69 68

Haritada Gör

 

Enerji tüketiminin yaklaşık %40’ı binalardan kaynaklanmakta olup, gerek Avrupa ülkelerinde gerekse Türkiye’de binalarda enerji yönetimi uygulamaları her geçen yıl artmaktadır. Isı yalıtım malzemelerinin önemi gün ve gün artarken Ar-Ge çalışmaları da hız kazanmıştır. Yapılan uzun çalışmalar sonucunda karbon esaslı polimerler bulunmuştur. Karbon esaslı polimerler, üstün ısı iletkenlik değerini ve doğa dostu üretim süreçlerini bir arada sunan özel teknoloji ürünleridir. Tercih edilen bir malzeme olmasına paralel olarak üretim ve tüketimi hızlı bir şekilde artmaktadır.

Genleştirilmiş polistiren sert köpükten ( EPS ) oluşmuş olup kapalı gözeneklere sahip gri renkli bir ısı yalıtım malzemesidir. Özellikle yeni ve eski yapıların, düşük enerjili pasif evlerin yalıtımında en iyi sonucu veren ısı yalıtım levhasıdır. Geleneksel beyaz renkli EPS ‘ye göre aynı kalınlıklarda yaklaşık % 23 daha iyi ısı yalıtımı sağlayan Cubo Therm Sapphire, ısıtma /soğutma giderlerini düşürür, güçlü ısı yalıtımı sağlar, formu bozulmaz, kolay uygulanabilir, su geçirmez, ekolojik özellikler taşır ve istenilen kalınlıklarda üretilebilir.

 

Uygulama Alanı:
Cubo Therm ısı yalıtım levhası, ısı yalıtım malzemesi olarak binaların dış cephe mantolamalarında kullanılır.

Özellikler:
Yoğunluk: 16 kg/m³ (Töleransı ±1 )
 Hücre içeriği: Hava
 Kenar şekli: Düz kenar
 Kaplama alanı: 0,5 m² / plaka
 Yanma sınıfı: E Sınıfı Zor alevlenir

 

 

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.