Menu
Sepet

Kırtasiye

Kırtasiye Ürünleri

 

Okullar da ve ofislerde kullanılan kırtasiye ürünlerinden ev ortamında da kullanabilirsiniz. Yazı kalemleri aracılığı ile kurşun veya dolma kalemle notlar yazabilirsiniz. Defter ve not defterleri ilk sırada olmak üzere çocuğunuzun gereksinimi olan kırtasiye gereçlerini satın alabilirsiniz. Kareli ve çizgili defterlere ilave olarak çizgisiz güzel yazı defterleri de yer almaktadır. Sayfa sayıları ve ebatları değişiklik gösteren defterler içerisinden çocuğunuzun kaçıncı sınıfa gittiğine göre tercih yapabilirsiniz.

 

Kurşun kalem kullanan öğrenciler için son derece ideal olan kalemtıraşlar deftere daha güzel bir yazıyla yazı yazmaya destek olur. Uçlu kalem kullanmayı seçim yapan öğrenciler için değişik kalınlıklardaki uçlarla kullanılabilen çeşitler içerisinden çocuğunuz için uygun bir ürün sepete ekleyebilirsiniz. Kırtasiye gereçleri arasındaki defterleri kaplıklar sayesinde birbirleri ile uyum oluşturacak biçimde kaplayabilirsiniz. Kaliteli kaplıklar sayesinde defterler daha az deforme olur.

 

Kırtasiye Malzemelerinin Fiyatları

 

Bir öğrencinin okulda gereksinim duyabileceği bütün kırtasiye malzemelerine bir arada ulaşabilmenize imkan sunan kırtasiye malzemeleri uygun fiyat aralığı ile ebeveynlerin takdirini topluyor. Alternatif markaların uygun fiyat avantajından faydalanarak çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını satın alabilirsiniz.

 

Markalara ve malzemelerde kullanılan üretim materyallerine bağlı olarak da fiyatları farklılaşan kırtasiye malzemeleri, okulda ders çalışmayı kolaylaştırır. Kalemlerinizi koyabileceğiniz kalemlikler yardımı ile aynı zamanda silgi, kalemtıraş gibi malzemeleri de bir yerde tutabilirsiniz. Çocuğunuzun kırtasiye eşyalarını kaybetmemesi için ona fermuarlı bir kalemlik sepete atabilirsiniz. Önemli notları ve belgeleri düzgün bir şekilde taşımak için plastik dosyalardan satın alabilirsiniz.

 

Şeffaf yapıları neticesinde içerisindekileri kolayca görebileceğiniz bu dosyalar, A4 ebatındaki kağıtların yerleşimi için idealdir. Çantalara da kolayca yerleştirebileceğiniz dosyalar aracılığı ile yaprak testlerinizi ve aldığınız çıktıları da rahatça taşıyabilirsiniz.

 

Kırtasiye Ürünleri Nelerdir?

 

Evde, ofiste ve okulda kullanılabilen kırtasiye ürünleri yazı yazmak için kullanılan kalem, defter, silgi gibi gereçlerin yanı sıra çanta, makas, pergel, bant gibi pek çok ürün içermektedir. Müzik derslerinde çocuğunuzun kullanabileceği müzik defteri, fırça, boya gibi eşyalar da kırtasiye ürünleri arasından satın alabileceğiniz eşyalar arasındadır. Silgili kurşun kalemlerin yanı sıra silgili uçlu kalemler de kullanışlı kırtasiye ürünleri arasında bulunur ve kusursuz bir kullanım sağlar.

 

Yaşantınızı kolaylaştıran sırt çantaları ile okul defterlerinizi, kitaplarınızı ve kalem kutunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Birden fazla bölmesi bulunan ve fermuar yapısıyla pratik biçimde kullanılabilen okul çantaları, aynı zamanda file kısım aracılığıyla su matarası yahut su şişesi taşıyabilmeye de imkan sunar. Taşıma kulplarının uzunluğunu çocuğunuzun boyuna göre ayarlayabileceğiniz çantalar yükün oluşturduğu basıncı düşüren omuz pedleriyle kolay taşıma imkanı sağlar. Düz ve biçimli duruşları ile ilgi çeken arka kısımları göz dolduran çantaları, sırt ağrısı çekmeden kullanılabilirsiniz.

 

Kırtasiye Ürünleri Nasıl Seçilir?

 

Çocuğunuzun okul hayatında kullanabileceği kırtasiye ürünlerini, ürün bilgilerinde bulunan yaş grubu verilerine göre satın alabilirsiniz. Ofiste veya iş yerinde kullanacağınız kırtasiye ürünlerini ise gereksiniminizi karşılayan teknik özelliklere sahip olup olmadıklarına göre sipariş verebilirsiniz. Kırtasiye gereçleri içerisinde yer alan makaslardan ise kağıt kesimi yaparken faydalanabilirsiniz. Buna ilave olarak çocuğunuz okulda resim dersinde kolaj uygulaması yaparken de makasları kullanabilirler.

 

Yapıştırma özelliğine sahip kırtasiye ürünlerini, uygulama yapacağınız yüzeye göre seçim yapabilirsiniz. İnce kağıtları yapıştırırken iz bırakmayan yapıştırıcı kullanmanız daha doğru bir tercih olacaktır. Kalın kartonları ve mukavvaları yapıştırmak için maksimum formüle sahip uhu çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Fosforlu ve keçeli kalem tercihi yaparken çocuğunuzun kullanmaktan mutlu olduğu renkleri barındıran kırtasiye seti satın alabilirsiniz. Dolma kalem, uçlu kalem ve tükenmez kalem taleplerinizi ise yazı yazacağınız defterlere göre yapabilirsiniz. İş yerinizde imza işlerinizi yapmak için mürekkep taşırmayan dolma kalemleri satın alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.