Menu
Sepet


Seramik Kesme Makinesi

Seramik kesme makinesi çeşitlerini tercih ederek seramikten imal edilen malzemeleri kolay bir biçimde çeşitli parçalara bölebilirsiniz. Hem düz kesim için hem de açılı kesimler için kullanışlı olan modeller nedeniyle döşeme uygulamalarından çeşitli dekorasyon çalışmalarına kadar birden fazla alanda faydalanabileceğiniz modern ürünleri satın alabilirsiniz. Keskin ve düz hatlara sahip kesim araçları pürüzsüz bir biçimde seramik fayansları boyutlara uygun şekilde hazırlayarak döşeyebilmenize yardımcı olur. Ergonomik dizaynlarıyla beğeni kazanan seramik kesme makinesi modelleri sayesinde kollarınızı ve parmaklarınızı verimli biçimde kullanarak kısa zamanda çok sayıda seramik materyali uygun boyutlarda kesebilirsiniz. Hafiflikleri ve uygun boyutları nedeniyle atölye dışında da tercih edilebilen makineler dekorasyon ve döşeme uygulamalarında kolay bir kullanım olanağı sağlıyor. Düz zeminlere sabitlenip güvenli bir şekilde kullanarak faydalanabileceğiniz seramik kesme makinelerinin tabanlarının düz olması nedeniyle seramikleri hatasız biçimde kesebilmeniz de pratik hale gelir.

Açılı Kesim Avantajı

Dirsek noktalarda veya kavisli hatlara sahip bölümlerde seramik mermer döşeme işlemi yaparken açılı kesim avantajına sahip kesme makinelerinden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız ölçümlere uygun biçimde belirleyeceğiniz açıyla birlikte makinenizden yüksek verim sağlayarak başarılı bir işçilik ortaya çıkartabilirsiniz. İnce işçiliğin yapılması gereken kısımlarda ustalara yardımcı olan seramik kesme aparatları tasarımlarında ölçüm yapabilmenize olanak tanıyan cetvele de yer veren çeşitlerde rahat bir kullanım yaşatır. Kesimi devam ettirirken kolayca kavrayabilmeniz için kauçuk malzemeyle imal edilmiş tutma koluna sahip ergonomik makineler vasıtasıyla kontrolü kaybetmeden sorunsuz bir iş ortaya çıkartabilirsiniz. Yedek elmas parçalarını satın alarak mevcut elmaslarınız köreldiğinde gerekli aksiyonu alıp değişim işlemini kısa zamanda yapabilirsiniz. Sağlam elmaslar uzun vadeli keskinlik sağlayarak döşeme ve dekorasyon ustalarına işlerinde kolaylık sağlar.

Kullanıcılarına Kolaylık Sağlayan Parçalar

Seramik kesme makinesi aksesuarları içerisinde yer alan markör çeşitleri ilgili noktaları işaretleyebilmeyi sağlar. Bu aparat yardımıyla hangi uzunlukta ve hangi kalınlıkta kesim yapacağınızı rahatça belirleyerek zaman kazanırsınız. Ufak ebatlar nedeniyle avadanlığınızda da rahatça taşıyabileceğiniz markörler sağlam gövdeleriyle düşme, çarpma, çizilme gibi sorunlarla da başa çıkmayı başarır. Esnek tasarımlarıyla değişik açılarda da tercih edilebilen markörler fayans kalemi yardımıyla işaretleme yapabilmenizi pratikleştirir. Hem seramik kesiminde hem de fayans keserken faydalanılabilen elmas modelleri özel desenleri ve sağlam gövdeleriyle sorunsuz bir kullanım yaşatır. Uç kısımlarının yanı sıra gövde dekorasyonlarıyla da kalitesini ortaya çıkaran elmaslar takım çantanızda taşıyabileceğiniz şekilde imal edilir. Değişik boyutlardaki seramiklerle çalışan kullanıcılara uygun olan alternatif ürün çeşitleri küçük ve büyük malzemelere uygun modellerle iş kolunuza hitap eden bir seçim gerçekleştirebilmenize yardımcı olur.

Kızaklı Tasarımla Birlikte Gelen Seri Kullanım

Paslanmaya karşı sağlam malzemelerle imal edilen seramik kesme makineleri kızaklı tasarımları nedeniyle ileriye ve geriye doğru hareketleri kolay bir biçimde gerçekleştirebilmenize neden olur. Ergonomik kesici kol yardımıyla seramikleri düzgün bir şekilde keserek döşeme uygulamalarında hız kazanabilirsiniz. Kol kısmında kırıcı aparata da sahip olan makineler seramikleri kırarak parçalayabilmenize de imkan tanır. Yaylanabilme gücüne sahip olan kesim tablaları kullanım sırasında ustaların işlerini daha kolay bir biçimde gerçekleştirebilmeleri için ideal özelliklerle üretilmiştir. Gönyeli modeller değişik açılarda kesim işlemi yapabilmek için kullanıcılarına açı değerlerini net bir biçimde gösterir. Kesim makineleri ve testereler için imal edilen elmaslarla da seramik kesme işlemini yapabilirsiniz. Yuvarlak elmaslar makinenize tam sabitlenerek seramiğin yanı sıra porselen veya doğal taş gibi değişik maddeleri kesebilmenize de yardımcı olur. Darbe direnci yüksek elmaslar sert yüzeylerde başarılı bir iş elde ederek çatlak veya kırılma problemine yol açmadan istediğiniz açıda ve uzunlukta kesim yapabilmenize neden olur. Seramik kesme makinesi fiyatları markalarına ve kullanım özelliklerine göre farklılık gösterir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.