Menu
Sepet


Tel Fırça

Tel Fırça

Ahşap tel fırçalar, bütün işlerde kullanılmasının yanı sıra en çok atölyelerde de tercih edilir. Ahşap saplı ve karbon çelik malzemeden titizlikle imal edilen bu ürünler, dış darbelere karşı oldukça sağlamdır ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

 

İhtiyacınıza ve çalıştığınız ortama göre tercih edebileceğiniz 5 ya da 6 kısımdan meydana gelen ve set halinde alıcıya sunulan tel fırçalar, işinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Aynı ürünlerin mini set fırçalarını da rahatlıkla satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden imal edilen plastik saplı tel fırçalar ise ulaşılması zor dar alanların hijyeninde fazlasıyla başarılıdır.

 

Çalışmalarınızda vazgeçilmez bir yere sahip daire tel fırçalar, paslanmaz malzemeden imal edilmiş olup, dış darbelere ve sürtünmeye karşı fazlasıyla sağlam bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerde işlem sonrasında da herhangi bir aşınma veya paslanma görülmez.

 

Temiz, kuru, kirden ve yağdan arınmış alanlarda kolay bir biçimde kullanacağınız zemin kazıyıcı tel fırçalar, mevcut pas tabakasını, boya, sıva ve yüzeyde oluşmuş kirleri kolaylıkla arınmasını sağlar. Kaliteli malzemelerden imal edilen tel fırça çeşitleri, kullanım sırasında sizi yormayarak, işlerinizde size profesyonel çözümler sunar. Böylece hem işçilik gerektiren hassas işleri, hem de yüzey temizliğini çabuk ve rahat bir biçimde yapmanızı ve zamandan tasarruf etmenize neden olur. Bütün bu ürün çeşitleri içerisinden bütçenize uygun tel fırça fiyatlarına ulaşabilir ve zevkinize, ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Tel fırça fiyatları çeşitlerine göre farklı fiyat aralığında sunulmaktadır.

 

Ağaç Saplı Çelik Tel Fırçalar

Ağaç saplı çelik tel fırçalar birçok işlerde tercih edilmektedir, özellikle atölyelerde çok kullanışlıdır. Pirinç kaplı çelik teller fırçayı korozyona karşı korumakta ve kullanım ömrünü uzatmaktadır. Paslanmaz yapıları ile dayanıklı olan tel fırçalarda mevcuttur.

 

Ağaç Saplı Pirinç Tel Fırçalar

Ağaç saplı pirinç tel fırçalar çoğunlukla hafif yüzey hijyeninde, kalıp parlatma ve demir içermeyen metal işlerinde tercih edilmektedir. Mücevher sanayi, saatçilik gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılır.

 

Plastik Saplı Tel Fırçalar

Yüksek dolgun telleri nedeniyle dar ve ulaşılması zor olan yüzeylerin temizlenmesinde tercih edilir.

 

Saplı Tel Fırçalar

El fırçaları olarak da tanınan, çelik tel ve ahşap tabandan meydana gelen bu fırçalar yüzey temizleme, pas giderme, boya çıkarma ve parlatma işlemlerinde sıklıkla tercih edilir.

 

Boru Temizleme Fırçaları

Kalorifer kazanlarında boruların iç yüzeylerinin kirden arınmasında kullanılan fırçalardır. Özel amaçlı tüplerin iç bölümlerinin kurum, toz ve benzeri pisliklerden arınmasında da bu fırçalar kullanılmaktadır.

 

Tek Bölmeli Fırçalar

Tek bölmeli fırçalar, ince iş parçalarının veya profil yüzeylerinin temizlenmesi için sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda kullanıldığı malzemeye zarar vermeden temizler.

 

Buji Fırçaları

Natürel kıllardan ve pirinç tellerden üretilen ve ahşap taban üzerine sabitlenen bu fırçalar, buji elektrik kontaklarını, özelikle buji ateşleme parçalarını bağlantı ekipmanlarına da zarar vermeden temizleme işleminde tercih edilir.

 

Tel fırça modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız kategorimizdeki yaygın tel fırça çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Matkap tel fırça, daire tel fırça, paslanmaz tel fırça, büyük tel fırça ve uzun saplı tel fırça modelleri, en uygun tel fırça fiyatları ile Favorini Al da. Kategorimizde yer alan tel fırça çeşitleri ve özelliklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modellere Favorini Al ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.