Menu
Sepet

Polisan Brüt Beton Astarı 12 Kg

Polisan Brüt Beton Astarı 12 Kg
-26 %
Polisan Brüt Beton Astarı 12 Kg
Mağaza Teslim Ürünüdür. (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bölgelerine Özel Kapıda Ödeme Seçeneği İle Ücretsiz Teslimat Yapılabilir.)
149,00 TL
110,00 TL
Vergiler Hariç: 110,00 TL
Sepete Ekle

Soru sor


ÇORLU-MUHİTTİN ŞUBE
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0(282)653 69 68

Haritada Gör

ÜRÜN TANIMI

Su bazlı, akrilik reçine esaslı, brüt beton yüzey, duvar ve tavanlar için, çimento ve alçı esaslı sıvıların yüzeye yapışmasını artıran sıva astarı ve brüt beton yüzeylerde kullanılan boya astarıdır.

ÖZELLİKLER

İç ve dış mekanlarda brüt beton duvar ve tavanlarda kullanılan çimento veya alçı asaslı, makineli makinesiz, tüm sıva ve harçların, brüt  beton  üzerine  yapışmasını  artıran,  çimento  ve  özellikle  alçı  esaslı  sıvaların  hızlı  su  kaybını  önleyen,  kolay  uygulanabilen astardır.

Güçlü bağlayıcı özelliği ve mikronize tanecik yapısı ile yüzeylere derinlemesine nüfus ederek yüzeyde bulunan serbest maddeleri bağlar ve uygulanacak son kat boya için sağlam, emiciliği azaltılmış, yapışma gücü artmış bir alt yüzey oluşturur. Yüzeyin çalısma süresini ve işlenebilirligini artırır. Kesinlikle bir film oluşturmaz.  Erken kurumayı engeller ve boya sarfiyatını düşürür. Bünyesindeki silikon nedeni ile yüzeyin nem emme özelliğini azaltır, buhar geçirgenliğini arttırır. Kokusuzdur.

KULLANIM ALANLARI

Alçı, saten alçı ve alçıpan gibi emiciliği ve tozuma karakteri yüksek yüzeylerde

Brüt beton, gaz beton, tuğla gibi tüm yüzeylerde

YÜZEY HAZIRLIĞI

Yüzey aderansı zayıflatacak her türlü yağ, gres, pas ve parafin kalıntılarından arındırılmalı, sağlam, kuru olmalı, gevşek parçacıklar olmamalıdır.

UYGULAMA

İnceltilmiş ürün iyice karıştırıldıktan sonra önceden hazırlanmış yüzeye uygulanır. Uygulama sırasında yüzey ve hava sıcaklığının en az +5°C en çok +35°C olmasına dikkat edilmeli, nem oranının yüksek oldugu yüzeylere (sauna, hamam vb) uygulama yapılmamalıdır.

Uygulama esnasında karıştırma işlemi tekrarlanmalıdır.

Fırça veya rulo ile uygulanır.

Uygulama Özellikleri

İnceltme Oranı

1 L Astar 0,5 L su ile inceltilir ve homojen oluncaya kadar karıştırılır.

Uygulama Sıcaklığı (°C) : 5-30

Kaplama Alanı (m/L) : 7.5 -10.5 (tek katta)

 

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.