Menu
Sepet


Somafix Genel Amaçlı Nötr Silikon S361 Siyah 600 ML

Somafix Genel Amaçlı Nötr Silikon S361 Siyah 600 ML
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Evola Yapı Market Muhittin
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör

Genel Bilgi: Somafix Genel Amaçlı Nötr Silikon S361 tek komponentli %100 silikondur. Solvent içermez, sararmaz, esnektir, çekmez, solmaz, boyanmaz. Küf geciktiricidir. Sarkmaz. Yüzeyi çabuk kürleşir. Tabancayla kolay uygulanır. En yüksek kendin yap kalitesi. Sararmaz. Az çekme. Az kokuludur. Mükemmel görünüşe sahiptir. Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Metalleri paslandırmaz.

Uygulama Alanları: Somafix Genel Amaçlı Nötr Silikon S361 sıhhi uygulamalar için kullanılan cam, fayans, seramik, emaye, sırlı fayans ve klinker gibi birçok malzemeye alüminyum, çelik, çinko veya bakır gibi metaller doyurulmuş, vernikli veya boyalı tahtalar beton, tuğla ve çok sayıda plastik gibi birçok malzemeye iyi astarsız yapışma sergiler. Kapı ve pencere kurulumunda, binaların dış cephelerinde, mutfak ve banyoda dolgu ve yalıtım malzemesi olarak kullanılır. İnşaat, yapı, geniş kapsamlı iç ve dış profil uygulamalarında kullanılır. Beton, harç, lifli çimento gibi alkali yüzeyler için uygundur.

Kullanım Şekli: Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik: Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü: 18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.