Menu
Sepet

Vesta Matt Silikon Esaslı Özel Mat İç Cephe Boyası

Vesta Matt Silikon Esaslı Özel Mat İç Cephe Boyası
Vesta Matt Silikon Esaslı Özel Mat İç Cephe Boyası
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

20 KG
10 KG
3,5 KG
Kese Kağıdı
Nisa
Pudra
Talya
Beril
Antik Bej
Turkuaz
Pandora
Nil Yeşili
Füme
Güz
Havai Mavi
Şeker Pembe
Acı Badem
Şampanya
Krem
Çisem
Kimyon
Opal
Buz Beyazı
Sis
Hercai
Antrasit
Tuana
Pamukşeker
Somon
Aura
Andezit
Mandarin
Sedef
Mantar
Deniz
Verde
Vanilin
Pastel Pembe
Buz
Kumtaşı
Kuşburnu
Florit
Ekru
Tozpembe
İrem
Aytaşı
Keten Tohumu
Luna
Kumbeji
Gizem
Ahududu
Sahlep
Serenat
Ceviz Kabuğu
Siyah
Bizon
Antik
Fildişi
Taş
Bambu
Buzul Gri
Acı Badem
Hasat
Lila
Yulaf
Zümrüt
Koza
Safir
Bulut
Tümünü gör

En Geç 19-06-2021 Cumartesi günü kargoda


 

 

VESTA MATT


Silikon Esaslı Özel Mat İç Cephe Boyası
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, silikon esaslı, özel mat, yüksek örtücülüğe sahip, tam silinebilir özellikte dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır.

ÖZELLİKLER: VESTA MATT su bazlı, silikon esaslı, özel mat, yüksek örtücülüğe sahip, tam silinebilir özellikte dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. İçerdiği silikon sayesinde silinebilir ve neme karşı dayanıklıdır. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

UYGULAMA ALANLARI: VESTA MATT her türlü iç cephe mineral yüzeyler, sıva, alçı sıva, alçı plaka gibi duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: VESTA MATT uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Boyama işlemi yapılacak eski yüzeylerde ALBERA TRANS ASTAR ya da ALBERA DECOSENSE PRO ASTAR, alçı sıvalı, macun çekilmiş ya da yüksek emiciliğe sahip yüzeylerde ALBERA BOND ASTAR kullanılması önerilir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 4 saat bekleyerek fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %25 oranında inceltilmelidir (20 Kg ambalaj için yaklaşık 3 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 1 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 4 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır. Tam silinebilir özelliğini kazanması için uygulama yapıldıktan sonra minimum 15 gün süre geçmelidir.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kg ile tek katta 7-9 m², çift katta 5-6 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 20 Kg, 10 Kg, 3,5 Kg kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.